2020 Chevrolet Silverado HD Kamyonet – Üretim ve test görüntüleri

2020 Chevrolet Silverado HD Kamyonet – Üretim ve test görüntüleri – The latest Silverado HD wears a more chiseled space that creates a tough look. Chevrolet provides our first official see at the next-gen 2020 Silverado HD pickup ahead of the truck’s full debut in February 2019. The heavy-duty hauler will go upon sale in the middle of neighboring year.

The 2020 Silverado HD has an eye-catching, potentially even polarizing look. The Bowtie says that the roof is the unaided portion shared bearing in mind the less tough Silverado 1500. A huge mesh grille now dominates the front end, and there’s no guessing what company makes this machine because “Chevrolet” appears in the holes in the bar that spans the center of the grille. The chiseled hood features a subtle, chrome-trimmed scoop. At the back, a step integrates into the rear bumper for easier entrance to the bed.

2020 Chevrolet Silverado HD - Detailed Look

Chevrolet , şimdiye kadarki en güçlü, en yetenekli Silverado HD olan yepyeni 2020 Silverado HD’nin tam serisini yaptı . Maksimum çekme kabiliyeti, yüzde 52’lik bir artışla 35.500 pound’a yükseliyor. Aynı zamanda, her biri farklı müşteriler için tasarlanan, yalnızca 18 ayda tamamlanan üçüncü yeni Silverado.

Silverado HD baş mühendis Jaclyn McQuaid, “Piyasadaki en iyi HD kamyonları üretmeye karar verdik, hiçbiri bar” dedi. “Sadece normalde alıcılar için değil çekme hattı yeteneklerini artırdık. Büyük bir kargo römorku veya beşinci tekerlekli kamp aracını çekerek çekmeyi daha kolay hale getirmek için mevcut 15 kamera görüntüsü 1 gibi sınıf lideri çekme teknolojileri ekledik . Ve işleri kolaylaştırmak için birçok değişiklik yaptık. ”

Michigan, Flint’teki Flint Assembly fabrikasında inşa edilen yepyeni 2020 Silverado HD, Crew Cab modellerinde 5,2 inç uzatılmış ve HD müşterileri için ölçeklendirilmiş bir dingil mesafesi ile selefinden daha uzun ve daha uzun. Silverado HD, 22 kabin, yatak, şasi ve aktarma organı konfigürasyonunda beş ayrı döşeme seviyesinde satışa sunulacak – Work Truck, Custom, LT, LTZ ve High Country -.

Müşteriler iki yeni güç zinciri arasında seçim yapabilir. Standart motor, doğrudan enjeksiyonlu, altı ileri otomatik şanzımana eşleştirilmiş 401 hp ve 464 lb-ft torklu yeni bir 6.6L V-8 gazdır. Bu, beygir gücünde yüzde 11’lik bir artış ve zirve torkunda yüzde 22’lik bir artış anlamına geliyor ve bu da yüzde 18 daha fazla çekme kapasitesi sağlıyor.

https://media.chevrolet.com/media/us/en/chevrolet/vehicles/silverado-3500hd/2020.html

Chevrolet Silverado image:

2020 Chevrolet Silverado HD - Detailed Look

2020 Chevy Silverado HD-Assembly and technology

2020 Chevrolet Silverado HD

2020 Chevrolet Silverado HD Kamyonet - Üretim ve test görüntüleri