2020 Yeni Cadillac XT6 Suv Tanıtıldı | XT6 SUV Revealed

2020 Yeni Cadillac XT6 Suv Tanıtıldı | XT6 SUV Revealed, Cаdіllас unvеіlѕ the 2020 XT6 Sundау, Jаnuаrу 13, 2019 at a ѕресіаl event in Dеtrоіt, Mісhіgаn. Thе XT6 іѕ a thrее-rоw crossover аvаіlаblе іn Prеmіum Luxury … – 2020 cadillac xt6

NEW - 2020 Cadillac XT6 AWD 6.2L V6 Super Sport - Exterior and Interior Full HD 60fps 1080p

2020 Cadillac XT6 SUV Revealed!!

2020 Yeni Cadillac XT6 Özellikleri ile Tanıtıldı

Uzun bir bekleme süresinin ardından ilk tanıtımı gerçekleştirilen Yeni Cadillac XT6 modeli, SUV tasarımını daha da genişletiyor. Fonksiyonel/uyarlanabilir iç kabin dizaynında yolcuların, tüm yolculuk boyunca zamanlarını en kaliteli şekilde geçirebilmelerine odaklı şekilde bir yapı tercih edilmiş. Oldukça geniş ve kullanışlı kargo kapasitesinin haricinde konforlu ve lüks bir kullanım sunan iç dizayna sahip. Yakaladığı ileri seviye lüks kriterlerini de mevcut versiyonda da olan sürücü yardımı ve özel güvenlik teknolojilerini kapsayan paketi ile en üst seviyeye çıkartıyor.

3.6 litrelik V6 316 beygirlik motoru ve 9 vitesli otomatik şanzıman ile çok daha güçlü bir motor kapasitesine ulaştırılan Cadillac XT6 modeli 4 adet sürüş modu sayesinde çevik ve hassas bir sürüş kabiliyeti sağlıyor. Paketlerinde yer alan Premium Lüks modeller daha ağırlıklı olarak yüksek konfor standartları oluştururken, spor modelleri ise daha çok performans odaklı bir sürüş deneyimi veriyor.

Modern Cadillac iç tasarım şıklığını, daha zarif, daha yüzeysel çizgiler ve basit arayüzü ile daha da pekiştiriyor. İç dizaynda kullanılan her bir malzemenin orijinalliği ve kusursuz işçiliği klasik bir Cadillac görselliğini oluşturuyor. Belirginleştirilmiş kaplama ve iç dizaynda tercih edilen renkler hem Premium Luxury hem de Sport modellerde etkin bir şekilde vurgulanıyor. Ayrıca Premium Luxury modellerde egzotik/otantik ahşap dekorlar kullanılırken, Sport modellerde spor performansın oluşturduğu hissiyatı yansıtan karbon fiber kaplamalar kullanılmış.

Cadillac XT6 üzerinde yer alan ve lüksü sağlayan ileri nesil teknolojiler dikkat çekiyor. XT6’ da tüm iç mekanı çevreleyen ve oldukça güçlü ses kapasitesine sahip olan 14 hoparlörlü BosePerformance serisi ses sistemi mevcut. Araç içi iyonizer, otomatik ısıtma/havalandırma fonksiyonlu ön koltuklar ve ısıtmalı ikinci sıra ve arka dış koltuklar ile otomatik ısıtmalı direksiyon simidi bulunuyor. Gelişmiş Uyarlanabilir Hız Kontrolü, gece görüşü, HD Surround görüş kamerası, uzaktan çalıştırma ve anahtarsız çalıştırma gibi teknolojinin otomotiv dünyasındaki en güncel yenilikleri aracın her bir noktasında kendisini gösteriyor. Sürücü tarafından tercih edilebilecek sürüş modları XT6’ da sürücülerin kendi kişisel sürüş deneyim ve kabiliyetleri ile değişen yol şartlarına daha uygun şekilde uyumluluk sağlayabilmesine yardımcı oluyor.

#CadillacXT6
#Cadillac
#XT6
#SUV

Cadillac XT6 image:

2020 Cadillac XT6 Launch  -  Detail Look !!!  |  Lobud Review

The 2020 Cadillac XT4 All New SUV Luxury Sport Redesign Future Car

2020 Cadillac XT6

2020 Yeni Cadillac XT6  Suv Tanıtıldı | XT6 SUV Revealed